Неділя, 22.10.2017, 11:18

Лозичанська ЗОШ

Відправити SMS

Порядок реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні

Для того щоб зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання, необхідно зробити десять кроків.
   Крок перший
   Виберіть вищий навчальний заклад, в якому Ви бажаєте здобувати вищу освіту.
  Крок другий
   Ознайомтеся з Правилами прийому до вибраного вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.
     Крок третій
    Прийміть рішення про те, з яких предметів Ви бажаєте скласти тести.
     Крок четвертий
    Прийдіть особисто до будь-якого пункту реєстрації (перелік пунктів реєстрації, що відкрито в кожній області. Якщо Ви не можете прийти до пункту реєстрації через обмежені фізичні можливості пересування або перебування за кордоном, то зареєструватися можна через довірену особу (умови дивитися тут).
    Крок п′ятий
   У пункті реєстрації отримайте ″Інформаційно-реєстраційний бюлетень″. Ознайомтеся з правами, обов’язками особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, та умовами його проходження у 2010 році.
   Крок шостий
  Зверніться до особи, яка проводить реєстрацію, та подайте їй:
- паспорт. Якщо Вам станом на 15 грудня 2009 року не виповнилося 16 років і Ви не отримали паспорт, необхідно подати свідоцтво про народження;
- документ про отримання повної загальної середньої освіти. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2010 році – необхідно подати довідку з навчального закладу за зразком Українського центру оцінювання якості освіти (зразок довідки);
- дві фотокартки розміром 3 х 4 см;
- два пластикових файли для зберігання документів формату А 4.
   Крок сьомий
   В усній формі повідомте особі, яка проводить реєстрацію, про:
- фактичне місце свого проживання на період проходження зовнішнього оцінювання;
- номер свого контактного телефону (за наявності);
- електронну адресу (за наявності);
- перелік навчальних предметів, із яких Ви вирішили проходити зовнішнє оцінювання;
- мову, якою Ви бажаєте отримати словник основних термінів, що будуть використовуватися в тестах (кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська);
- особливі умови, які необхідно створити Вам для проходження тестування (для осіб, які мають обмежені фізичні можливості за умови надання відповідного висновку закладу охорони здоров’я).
   Крок восьмий
   Відповідальний за пункт реєстрації після введення отриманої інформації до бази даних надрукує та надасть Вам для перевірки бланк реєстраційної картки. Уважно ознайомтесь із записами, перевірте їхню відповідність документам та усній інформації, що надана Вами. Правильність усіх записів, зроблених у реєстраційній картці, засвідчіть своїм підписом.
    Крок дев′ятий
Власноруч напишіть текст заяви у відведеному місці реєстраційної картки та поверніть її відповідальному за пункт реєстрації.
   Крок десятий
Отримайте у відповідального за пункт реєстрації бланк сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з Вашою фотографією. Реєстрація завершена

Бажаємо успіхів!

«  Жовтень 2017  »